13 грудня 2022 року Високопреосвященний Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський, очолив урочисті збори з нагоди дня пам'яті святого апостола Андрія Первозванного – небесного покровителя Одеської духовної семінарії.
Відкрив річний Акт ректор Одеської духовної семінарії протоієрей Димитрій Яковенко. Тепло привітавши митрополита Агафангела, архіпастирів, почесних гостей та всіх присутніх. Отець ректор взяв благословення у Високопреосвященнішого Владики на перший виступ, який підготував проректор Одеської духовної школи протоієрей Андрій Гавриленко. Здобувши архіпастирське благословення, о. Андрій виступив із годовим звітом семинарії за 2022 рік.
Після цього з доповіддю на тему: «Патрологічне дослідження першого ректора ОДС єпископа Порфирія (Успенського)» виступив протоієрей Андрій Сулаков.
Також отець Ректор зачитав вітання від Київської, Сумської та Харьковської духовних шкіл та від архієпископа Унгенського та Ниспоренського Петра.
Потім Високопреосвященний митрополит Агафангел виступив із мудрим архіпастирським напутнім словом до учнів ОДС.
На завершення свята відбувся святковий концерт регентського відділення ОДС під керівництвом монахині Дарії та чоловічого хору Одеської єпархії під керівництвом протоїєрея Василія (Петручка).